Aktif Bank 40.000 TL N Kolay Kredi | | KREDİLER & SORGULAMA

Aktif Bank 40.000 TL N Kolay Kredi

Aktif Bank 40.000 TL N Kolay Kredi

Nakit ihtiyacı olanlar gelir belgesine ve yüksek kredi notuna gerek duymadan Aktif Bank ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 40.000 TL’ye kadar kredi imkanı veren Aktif Bank, onaylanan tutarı müşteri sözleşmesini imzaladıktan sonra anında hesaba yatıracaktır. Onay alan tutarın binde 5’i kadar tahsis ücreti kesilen kredinin başka bir masrafı bulunmuyor. Aktif Bank müşterisi olmayanlar da şubeye gitmeden belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Bu durumda kurye ile gönderilecek sözleşme imzalandığı an para hesaptan çekilebilecektir. Kurye hesaba ulaşabileceğiniz bankamatik kartını da ücretsiz olarak teslim edecektir.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Kullanma Şartları

Aktif Bank her bütçeye uygun limitlerde ve ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. İşlemlerin hızlı olması ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvuru şartları oldukça esnek tutulmuştur. Buna göre başvuru sahibinde aranan şartlar:

 • 18 yaşını doldurmak ve T.C vatandaşı olmak,
 • Kredi kartı ve kredi gibi ürünlerden yararlanmış olanlardan gecikmeli ödemeler yapmamış olmak,
 • Gelir durumu sistemlerden görüntülenemediğinde gelir belgesi sunmak,
 • İpotek göstererek kredi talebinde bulunulması halinde eş rızasına dair belge bulundurmak gerekiyor.

Bu standart başvuru şartlarını yerine getirenler Aktif Bank ihtiyaç kredisi kullanabilecektir.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi için İstenen Belgeler?

Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu internet ve mobil uygulamadan alındığından, herhangi bir evrak hazırlamanıza gerek kalmaz. Başvurusu olumlu değerlendirilen ve ilk kez Aktif Bank ile çalışma yapacak olan kişiler, gerekli belgeleri kurye adreslerine geldiğinde teslim edecektir.

 • C kimlik kartı / Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • İkamet adres belgesi (Son aya ait adınıza kayıtlı fatura da olabilir.)
 • Çalışanlardan maaş bordrosu (Özel sektör çalışanları şirket imza sirküleri fotokopisi)
 • Emekliler için hesap cüzdanı fotokopisi
 • Çiftçiler için arazi tapu ve çiftçilik belgesi fotokopisi
 • Kira geliri olanlar içinse kira kontratı ve tapu belgesi fotokopisi

Aktif Bank İhtiyaç Kredisinin Vade Miktarı

Aktif Bank N Kolay kredi vadesi en az 3 ay olacak şekilde hesaplanabiliyor. İhtiyaç kredisi miktarı ise 1.000 TL ile 40.000 TL olarak sınırlandırılmıştır. Başvuru sahibine tanımlanabilecek maksimum limit gelire ve kredi notuna göre belirleniyor. Düşük kredi notuna sahip olmanız kredi kullanmanıza engel değil ancak limiti doğrudan etkileyecektir. 40.000 TL‘ye kadar onay alabileceğiniz Aktif Bank ihtiyaç kredisinin maksimum vade miktarı 60 aydır.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisinde Faiz Miktarı

Başvuru sahibinin kredi notuna ve talep edeceği kredi limitine göre Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz miktarı değişecektir. Buna göre: 2.000 TL 10.000 TL limitler arasında krediyi yüksek kredi notuna sahip olan kişi %0,98 faiz oranıyla kullanabilecektir. 10.000 TL- 40.000 TL aralığında ise %1,89 faiz oranı yansıtılmaktadır. 60 ay vadeli %0,98 faiz miktarı üzerinden hesaplanacak ihtiyaç kredisinin yıllık maliyet oranı %15,3311; %1,89 faiz oranı tanımlanması halindeyse yıllık maliyet oranı %31,2270 olarak değerlendirilmektedir.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi İnternet Başvurusu

İnternetten Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu, Aktif Bank mobil uygulamayı indirerek veya web sitesi üzerinden form doldurarak alınmaktadır. Bankanın müşterisiyseniz T.C kimlik numarası ve internet şube şifresi ile giriş mobil uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Müşteri olmak için N Kolay ihtiyaç kredisi adımı altından “Paranı Hemen Al” seçeneğini tıklayarak ihtiyacınız olan tutarı ve vadesini seçenek başvuru adımına ulaşabilirsiniz. Ekrandan T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresinizi doğrulayarak, size uygun faiz oranıyla kredinizin hazırlanması için talep oluşturabilirsiniz. Olumlu yanıt aldığınızda Aktif Bank müşteri sözleşmenizi ve bankamatik kartınızı kurye ile adresinize gönderecektir. İsterseniz PTT şubelerinden de kredinizi alabilirsiniz.

Aktif Bank Şubeden İhtiyaç Kredisi Çekmek

Bankanın şubesi sınırlı sayıda olduğundan Aktif Bank şubeden ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde PTT şubelerine uğrayabilirsiniz. Banka ile anlaşması nedeniyle PTT şubelerinden Aktif Bank kredisi başvurusu alınmaktadır. Gerekli belgelerle giderek başvuru formunu doldurduğunuzda değerlendirme süreci başlatılacaktır. Onay aldığınızda ücretsiz olarak paranızı alabileceksiniz.

Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Taksiti Ödemesi

Aktif Bank ihtiyaç kredisi taksiti ödemesi yaparken hesabınızda para varsa internet şubeyi veya mobil şubeyi kullanabilirsiniz. Kredinin bağlı olduğu hesabınıza diğer banka hesaplarınızdan EFT de yapabiliyorsunuz. Aktif Bank Akbank, Vakıfbank ve PTT ile anlaşmalıdır. ATM veya Pttmatik’lerden kredi taksiti ödeyebilirsiniz. Ayrıca PTT şubeleri de ücretsiz olarak ödeme alacaktır.

Aktif Bank Örnek Ödeme Planı

İnternetten veya PTT’den yapılan başvurular onaylandığında, Aktif Bank ihtiyaç kredisi ödeme planı mail adresinize gönderilecektir. Bankadan 7.000 TL tutarında 24 ay vadeli kredi kullanmak isteyen bir kişi %0,98’den başlayan oranlarla hizmet alabilecektir. Bu durumda aylık taksitleriniz 336,46 TL, geri ödeme tutarınız ise 8.110,04 TL olacaktır.

Başvuru sahibi 20.000 TL krediyi 60 ay vade ile kullanmak isterse uygulanacak faiz oranı %1,89 olacaktır. 20.000 TL’nin toplam geri ödeme tutarı 36.897,40 TL, aylık taksit tutarı ise 613,29 TL olarak hesaplanacaktır.

 • Şirket Ünvanı : Aktif Yatırım Bankası A.Ş.
 • Sorumlu Kişi : Aktif Yatırım Yönetim Kurulu
 • Ticaret Sicil No : 424040
 • Mersis No : 0225013653700015
 • Genel Müdürlük Adres : Büyükdere Caddesi No: 163 Zincirlikuyu 34394 ŞİŞLİ / İSTANBUL
 • Tel No : 0212-3408000
 • Fax No : 0212-3408865
 • Web Sitesi : www.aktifbank.com.tr

2 thoughts on “Aktif Bank 40.000 TL N Kolay Kredi

 1. Ihtiyaç kredi lerin ertelenmesi 3 ay elzemdir.ac kaldık.kredileri erteleyin.zor durumdayız.3 ay erteleyin.ne olur .cevap bekliyoruz.diger bankalar yaptivsizde yapın dediniz çıkmıyor hiç neden millet aç kaldı bu kredileri 3 ay erteleyin ses verin öteden kredi aldık.biraz insaf vicdan sahibi olun ziraat vakıf halk bankası erteledi.sizde erteleyin bekliyoruz.ac kaldık Emek liyim. Ek iş yapıyordum şimdi kapandı maaşın krediye kesiliyor 2113.00 tl.zor durumdayım.kredilerimin 3 ayvsureyle ertelenmesini istiyorum.arzu ediyorum yeter artık bu zor gün de insanlık yapın. Bekliyoruz.kredi istemiyoruz.kredimiz var emekli hepsi kredi almış müşteri yok artık. Ses verin ses cumhurbaşkanı açıklıyor.sizde ses yok merhamet vicdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir