Garanti Kredi Kartı Şifresi Alma

Garanti Kredi Kartı Şifresi Alma

Garanti Bankası Bonus Kredi kartı aldığınızda 4 haneli bir şifre oluşturmanız gerekmektedir. Garanti Bankası Bonus kredi kartı şifre alma işlemlerini bir çok yöntemle hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşterileri için kolay yöntemler sunmaktadır. Bu yöntemleri sizler için yazımızda sunmaktayız.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Bankası bonus kredi kartı kullanımına başladıysanız kredi kartınızın şifresi olması gerekmektedir. Garanti Bankası kart numarası değişikliğinde ve ya yeni kart alımlarında şifre işlemleri yapmanız gerekir. Bu işlemleri bankanın size sunduğu hizmetleri kullanarak yapabilirsiniz. Garanti Bankası bonus kredi kartı şifre alma işlemlerini sms ya da bonusFlaş uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı şifrelerini almak için Garanti İnternet şubesini , 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak , BonusFlaş uygulamasını kullanarak ve 3340 SMS servisini kullanarak hizmet alabilirsiniz. Bu işlemlerden dilediğinizi seçerek hızlı bir şekilde kredi kartınıza şifre alabilir ve kullanıma açabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Kart Şifresi Alma : Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333’ü arayarak sesli komut sistemini kullanıp bonus kredi kartı şifresini alabilirsiniz. Sesli komut menüsünden ‘’Kart Şifresi Almak İstiyorum’’ diyerek hızlı bir şekilde ilgili menüye aktarılırsınız. Bu menüde size belirtilen bilgileri tuşlayarak hızlı bir şekilde bonus kredi kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifrenizi oluştururken şifrenizi ikinci bir kişiyle kesinlikte paylaşmayınız.

Bonus Flaş Uygulaması Kullanarak Şifre Alma: Telefonunuza Bonus Flaş uygulamasını indirerek, uygulamadaki menüden ‘’ Yeni Şifre Al ‘’ menüsüne tıklayarak şifrenizi oluşturabilir ve ya değiştirebilirsiniz. Şifrenizi oluştururken kolay numaralardan ve ya doğum tarihiniz gibi kolay bulunabilecek şifrelerden uzak durunuz. Zaten banka bu şifreleri kabul etmeyecektir.

SMS ile Kart Şifresi Alma: Garanti Bankası bonus kredi kartınıza SMS ile şifre almak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümünden SIFRE yazdıktan sonra kartınızın son 6 hanesini ve anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini yazdıktan sonra Kartınızın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a yollamanız yeterli olacaktır.

(Örnek , SIFRE 132322 AY 34 )

Kartınızın şifresi size SMS olarak gelecektir. Bu şifre geldikten sonra ATM’ler aracılığı ile kredi kartı şifrenizi değiştirmeyi unutmayın. Kredi kartı şifrenizi yaparken, karışık rakamlardan ve kimsenin tahmin edemeyeceği bir rakam olduğundan emin olun.

İnternet Bankacılığı Kullanarak Şifre Alma: Garanti Bankası müşterisi iseniz ve internet bankacılığı kullanıyorsanız buradan da kredi kartı şifresi alabilir ve ya değiştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına girdikten sonra Kart menüsüne girerek Şifre işlemleri sekmesini tıklayınız. Orada Şifre Belirleme-Değiştirme adımını kullanarak kredi kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca başka Garanti Bankası kartı kullanıyorsanız Şifre Eşitleme tuşuna basarak diğer kart şifrenizi de yeni kartınızın şifresi olarak belirleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak tamamen ücretsizdir.

Kart Şifrenizi yeni alacaksanız, Kart şifrenizi unuttuysanız, Kart şifrenizi değiştirmek istiyorsanız ve Kart şifreniz Bloke olduysa yukarıdaki adımları kullanarak şifre değişikliği yapabilir ve kredi kartınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Fuat Çakmak

Merhaba! Ben Fuat Çakmak. Sizler için 7 yıldır Bankacılık ve Finans konularında içerikler üretiyorum. Amacım tüketicilerin Bankacılık ürünlerinin kullanımında yaptığı veya yapacak olduğu doğru veya yanlış adımların değerlendirilmesi ve en önemlisi doğru yönde bilgilendirilmesini sağlamaktır. ********************************************************************** ✅ Abone olun: https://www.youtube.com/user/fuatefem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir