Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kefilsiz Kredi (55.000 TL 48 Ay)

Gelir belgesi veya maaş bordrosu olmayan kişiler için bankalar, gelir belgesiz kredi imkanını müşterilerine sunmaktadır. Böylelikle kişiler, gelir belgeleri olmasa dahi banka tarafından belirlenen şartları sağlamaları durumunda kredi çekebilmektedir. Bankalar maaş bordrosu olmayan kişilerden, banka hesap hareketlerini, kefil göstermelerini ya da bir taşınmazını ipotek ettirmelerini talep ederek kredi verme yoluna gitmektedir. Bu şartları yerine getiren kişiler, gelir belgesiz olarak kredi çekebilmektedir. Şimdi sizlere maaş bordrosu ve gelirini belgeleyemeyen kişiler için kredi imkanı sağlayan bankaları anlatacağız.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesi olmayan kişilere, gelir belgesiz ve evraksız kredi veren bankalardan bir diğeri de Garanti Bankası’dır. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi, Garanti Bankası’nda da kredi çekebilmenin ilk şartı kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notu düşük olan, geçmişinde kredi ya da kredi kartı borcu nedeniyle haklarında yasal takip başlatılan kişilerin kredi çekmesi ne yazık ki mümkün değildir. Garanti Bankası’ndan, gelir belgesiz kredi başvurusu yapmanın en kolay yolu, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetleri ile bu başvuruyu yapmaktır. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden hesaplarına giren kullanıcılar, “Krediler” menüsüne girerek kredi başvurularını istedikleri tutar ve vade sayılarında talep edebilirler.

Bankanın, tutar ve vade sayısı ile onayını takiben, şubeye gitmenize gerek kalmadan paranız hesabınıza aktarılmaktadır. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanmayan kişiler ise, Garanti Bankası şubelerinden ya da Garanti Bankası çağrı merkezi üzerinden de kredi başvurularını yapabilmektedir. Başvurunuzun onaylanması durumunda hiçbir gelir belgesi göstermenize gerek kalmadan krediniz hesabınıza yatmaktadır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesine ihtiyaç duymadan kredi veren bankalardan biri olan Denizbank, müşterilerinin kredi taleplerini hızlı bir şekilde cevaplandırmaktadır. Yine diğer tüm bankalarda olduğu gibi, Denizbank’tan kredi başvurusunda bulunan kişilerin, kredi notlarının yüksek olması ve geçmiş yıllarda kredi ya da kredi kartı borçlarından dolayı haklarında yasal işlem başlatılmamış olması gerekmektedir. Denizbank gelir belgesiz, evraksız ve kefilsiz olarak kredi kullanımına imkan vermektedir. Denizbank’ın Cebimde Kredi uygulaması ile 55000 TL ve 48 ay vadeye kadar, evraksız ve kefilsiz kredi çekilebilmesi mümkündür.

Denizbank gelir belgesiz 55000 tl kredi 48 ay ödeme planı

Bunun için ilk olarak yapmanız gereken şey, cep telefonunuzdan KREDIM yazarak TC kimlik numaranızı 3280’e SMS olarak göndermektir. Başvurunuz, 5 dakika içinde sonuçlandırılmakta ve tarafınıza bilgi verilmektedir. Başvurunuzun onaylanması durumunda, kullanabileceğiniz kredi miktarı ve kredinin vade sayısı SMS olarak cep telefonunuza gönderilmektedir. Başvurusu onaylanan kişiler, yalnızca nüfus cüzdanları ile birlikte herhangi bir Denizbank şubesine gidebilir ya da Denizbank’ın internet bankacılığı şubesine girerek kredi işlemlerini tamamlayarak kredisini kolaylıkla hesabına çekebilir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz ve evraksız kredi veren bankalardan biri olan TEB, “Pratik Kredi” adı altında evraksız ve gelir belgesiz kredi vermektedir. Tüm bankaların kredi vermedeki ortak şartı olan kredi notunun yüksek olması şartı, TEB için de geçerlidir. Aynı zamanda kredi talep eden kişi, geçmişte kredi ya da kredi kartı borçları nedeniyle yasal takibe takılmamış olmalıdır. Gerekli gördüğü durumlarda kefil de isteyebilen TEB, kefilden de sadece nüfus cüzdanı ve varsa ehliyet fotokopisini istemektedir.

TEB gelir belgesiz 50000 tl 48 ay kredi hesaplama

TEB’in Pratik Kredi kullanımı için istediği tek evrak, nüfus cüzdanı ve varsa ehliyet fotokopisidir. Bunun dışında kredi kullanımınız için hiçbir evrak sizden talep edilmemektedir. TEB Pratik Kredi başvurusunu 4466’ya TC kimlik numaranızı SMS olarak göndererek kolaylıkla yapabilirsiniz. Pratik Kredi kullanımının en üst limiti 12 500 TL’dir ve en fazla 48 ay vade yapılmaktadır. Başvurusu onaylanana kişilere, onaylanan kredi tutarı ve vade sayısı SMS ile bildirilmektedir. Kredi başvurusu onaylanan kişiler TEB şubelerinden işlemlerini tamamlayarak kredilerini çekebilir.