Halkbank Emekli Kredi Kartları Hangileridir? | | KREDİLER & SORGULAMA

Halkbank Emekli Kredi Kartları Hangileridir?

Halkbank Emekli Kredi Kartları Hangileridir?

Halkbank emekli bankası olmaya devam ediyor. Bu bankanın emekliler için sunduğu ürün ve avantajlar bitmek bilmiyor. Özellikle emekli maaşını taşıyan kişilere verdiği avantajlı promosyonlar sayesinde adından sıkça söz ettiren bu banka şimdilerde de emeklilere verdiği kredi kartları ile gündemde. Emeklilerin ihtiyacını iyi bilen ve bu ihtiyaca uygun ürünler geliştiren Halkbank çok uygun faizli kredi ve kredi kartları sayesinde emekli müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. İşte söz konusu o i. Halkbank emekli kredi kartları 2019 Listesi.

Halkbank Emekli Kredi Kartlarının Limitleri

Emekliler pek çok banka için garanti ve güvenilir müşteri portföyünde yer alır. Dolayısıyla hu müşteriler yüksek limitli kredi ve kredi kartları verilir. Halkbank emekli kredi kartları 2019 Listesi içerisinde dikkat çeken de bu yüksek limitli kredi kartlarıdır. Çünkü Halkbank emeklilere maaşlarını tam 2 katı kredi kartı veriyor. Yani emekli kişi yalnızca emekli maaşı değil bunun dışında herhangi bir kayıt altında geliri var ise toplam gelirinin 2 katı kredi kartı alabiliyor.

Halkbank emeklilere yalnızca gelirlerinin 2 katı kredi kartı vermiyor. Aynı zamanda aynı ürünü kullanmaya devam eden emekliler 2. Yıl kartlarının limitini isterse gelirinin 4 katına çıkarabiliyor. Tabi bu da emeklileri oldukça rahatlatan bir durum. Çünkü kredi kartının limiti artıkça çekilen nakit avans limiti de artışa geçiyor. Bu da emekliler için masrafsız ve işlemsiz nakit limiti anlamına geliyor.

Halkbank Kredi Kartları

Halkbank emekli kredi kartları 2019 Listesi şöyle;

  • Paraf Kart

Bu kart özellikle düşük kart aidat bedeli ile biliniyor. Çünkü bu kart için yıllık ödenecek bedel yalnızca 32 TL. Elbette paraf kart için emekler isterlerse ek kart da talep edebiliyor. Ek kart yıllık üyelik bedeli ise 16 TL. Paraf kartı yurtdışında kullanmakta mümkün.

  • Paraf Gold Kart

Adından da anlaşılacağı üzere bu kart paraf kartın bir üst skalasında yer alıyor. Ayrıca kart limitine bağlı 200 TL ile 15 Bin TL arasında nakit avans da kullanılabiliyor. Bu nakit avans 12 aya kadar bölüşebiliyor ve faizi dışında herhangi bir bedel ödenmiyor. Ayrıca bu kart üzerinden faturalar da otomatik ödemeye bağlanabiliyor.

  • Paraf Platinium

Platinium özellikli kartlar için genellikle 200 – 300 TL arasında bir bedel ödeniyor. Ancak Halkbank için platinim karta ödenecek aidat bedeli yıllık yalnızca 84 TL. Üstelik bu kart için ek kart da talep edilebiliyor. Bu kartın bedeli de yalnızca 41 TL. Kişi kartına düzenli olarak ödeme yapar ise kart limiti de kısa sürede yüzde 100 oranında artırılabiliyor.

Parafly

Halkbank emekli kredi kartları 2019 Listesi içerisinde şüphesiz en çok merak edilen kart da Parafly. Bu karttan da taksitli işlem yapılabiliyor ve 90 TL’ye kadar temassız ödeme imkanı sunuyor. Bu karta başvuru yapmak için şubeye gitmeye gerek bulunmuyor. Yapılması gereken tek şey PARAFLY boşluk TC boşluk ve gelir beyanı yazılarak 3452’ye göndermek.

Halkkart

Bu kart Halkbank’ın ücretsiz kredi kartıdır. Yanı emekliler hiçbir ücret ödemeden bu karta sahip olabilirler. Ayrıca hu karton borç kapama özelliği de bulunuyor. Yani kullanıcılar bu kart ile borçlarını yüzde 2.25 faiz oranı ile kapatabiliyor ve taksitlendirebiliyor. Taksit avantaj ise 1 yılı bulabiliyor. Halkbank zaten emekli olan ve maaş anlaşması bulunan müşterilerinden kart aidatı almıyor. Ancak kendisinden kart aidatı tahsil edilen kişiler bu kartı tercih ederek oldukça ekonomik bir kredi kartı kullanımı gerçekleştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir