İşsizlere Kredi Veren Bankalar | | KREDİLER & SORGULAMA

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Bankalardan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız öncelikle iyi bir  düzenli gelir getiren  işiniz olması gerekmektedir. İşsizlere ihtiyaç  kredisi veren bankalar var mı diye düşünürken bazı bankalar çalışmayan kişilere de gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi vermektedir. Bankaların geneli ilk başvuru yaptığınızda kredi puanınıza  göre sizden evrak istemektedir. Eğer daha önce çok iyi bir banka geçmişiniz var ve şu an işsiz ve sigortasız iseniz bankalardan kredi almanız mümkündür. 

İşsizlere İhtiyaç Kredisi 

Öncelikle işsizlere kredi veren bankalardan nakit ihtiyacınızı sağlamak istiyorsanız gelir belgesiz kredi almanız gerekmektedir. Ayrıca işsizseniz ve kredi almak istiyorsanız bankaya giderek ben çalışmıyorum ama kredi istiyorum derseniz o banka size kredi vermeyecektir. Öncelikli olarak gelir belgesiz kredi alma adımlarını uygulayarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyacımızı gidermiş olmamız gerekmektedir.

Bankaların gelir belgesinden önce baktığı tek şey sizin kredi notunuzdur. Eğer daha önce banka çalışmalarınız iyi ve tüm ödemelerinizi düzenli yaptıysanız hızlı kredi başvurusu yapan bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ama başvuru yapmadan önce muhakkak kredi notunuzu öğrenmenizi öneririz. 

ING Bank E-Kredi

Kredi başvurusu yapacağımız zaman aklımıza gelen ilk bankalardan bir tanesi ING Bank’tır. Özellikle Televizyon ve internet reklamlarında da gördüğümüz üzere çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. ING Bank’tan kolay bir şekilde başvuru yaparak , kredi başvurunuz onaylandığında anında kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredi için gelir belgesi istenmemektedir. Yalnız ING Bank’tan gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız daha önce ING Bank’la çalışmanız olması gerekmektedir. Kısacası bir hesabınız varsa internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir.  

Denizbank Hoş Geldin Kredisi

Denizbank’tan hoş geldin kredisi ile sadece bir smskarşılığında çalışmayan kişiler 55 bin liraya kadar kredi alabilirler. 55.000 TL 36 ay vadeli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj bölümüne geldikten sonra Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e sms atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu krediye ev hanımları, öğrenciler, çalışmayanlar başvuru yapabilirler. Tabi kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. 

<<<PTT KREDİSİ VEREN BANKALAR makalemiz için tıklayın>>>>

 

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankasından eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, İŞ Bankası müşterisi olmanız ve İş Cep kullanmanız gerekmektedir. İş Bankası internet bankacılığı üzerinden hızlı bir şekilde müşterilerine 15.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi vermektedir. Sizde bu bankadan hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifresi alarak hızlı bir şekilde İş Cep uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

<<<ACİL PARA LAZIM DİYENLER makalemizi okumak için buraya tıklayınız>>>

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

İşsizlere kredi veren bankalardan bir tanesi de Türk Ekonomi Bankası’dır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yaparak gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Diğer bankalara göre kuralları daha katı olan TEB, faiz oranlarında da yüksek hizmet vermektedir. TC Kimlik numaranızı 4466’ya mesaj attıktan sonra kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapmaktasınız. Kredi başvurunuz onaylandığında 15.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredinizi TEB şubelerinden sadece kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir