Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2019 | | KREDİLER & SORGULAMA

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları 2019

Vakıfbank, devlet bankası olarak ülkemizde hizmet veren köklü ve kaliteli bankalardan bir tanesidir. Sizde bu banka üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıfbank’ı tercih eden müşteriler arasında mevduat müşterileri de vardır. Bankanın bu kadar güvenilir olmasını fırsat bilen müşteriler mevduat ürünlerini bu banka üzerinde değerlendirerek parası üzerinden faiz kazanmaktadırlar. Sizde Vakıfbank mevduat faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Diğer bankalar gibi yüksek faiz olmayan bu bankanın mevduat faiz oranı en yüksek %19.50 olarak belirlenmiştir. Sizde aylık ve ya yıllık faiz yatırımlarınızı aynı faiz oranı ile yapabilir ve istediğiniz zaman bozdurabilirsiniz.

2019 yılına girmek üzereyken yüksek faiz veren kamu bankalarından bir tanesi de Vakıfbank’tır. Diğer özel bankalar kadar %20 üzerinde faiz vermese de güvenilir bir banka olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Vakıfbank mevduat hesabını açtıktan sonra hemen para yatırıp, anında para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapılan mevduat hesabı başvurularında müşterilerine hoş geldin faizi adı altında %19.5 orana kadar faiz imkanı vermektedirler. Bu sistem üzerinden özel faizlerden yararlanabilir ve paranızla faiz kazanabilirsiniz. 13 farklı para birimi ile yapacağınız bu işlemde sizlere sadece TL üzerinden yapılan mevduat hesabını tercih etmenizi öneririz. TL hesabı ile yapacağınız mevduatlarda daha yüksek faiz kazanmaktasınız. Banka faiz oranlarını güncel ekonomik olaylara göre değiştirebilir. Bu yüzden en güncel faiz oranlarını banka şubesinden öğrenebilirsiniz. Şimdi dilerseniz yapacağınız yatırımlara göre aylık ne kadar para kazanacağınıza bir göz atalım.

1 Aylık Faiz Uygulaması ve Kazanç

Öncelikle hesap açmak isteyenler, banka şubeleri değil de www.vakifbank.com.tr adresinden internet bankacılığına giriş yaparak e-vadeli hesap açmaları gerekmektedir. Bu verdiğimiz oranları internet üzerinden hesap açan kişiler için geçerlidir. 0 850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat hizmet ve bilgi alabilirsiniz. Eğer mevduat yatırımınızı 32 günlük yapmak istiyorsanız bankanın uyguladığı faiz oranı %19.5 olacaktır. Bu faiz oranı tüm vadelerde sabit olup değişiklik göstermemektedir. Şimdi dilerseniz 1 aylık para yatırdığınızda ay sonunda ne kadar kazanacağınızı gösterelim.

 

Yatırdığınız Para Miktarı 32 Gün Sonunda Kazanç
10 bin 162 TL
15 bin 243 TL
25 bin 404 TL
40 bin 649 TL
50 bin 812 TL
100 bin 1.624 TL
150 bin 2.426 TL
200 bin 3.248 TL

 

181 Günlük Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank’ı tercih eden mevduat müşterileri uzun vadeli işlem yapmak istiyorlarsa 6 aylık mevduat hesabı açarak faiz kazanmaktadırlar. En çok tercih edilen ve karlı bir işlem olan 181 günlük mevduat faizi yine %19.5 oranında karşı tarafa sunulmaktadır. Sizde bu faiz oranından faydalanarak ne kadar kazanacağınızı merak ediyorsanız tablomuzu inceleyebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız mevduat hesap açma işlemi 181 günün sonunda kazancınız ve ana paranızın üzerine eklenerek size verilecektir. İşte şimdi sizlere 181 gün sonunda kazanılan para miktarı listesi.

Yatırdığınız Para Miktarı 181 Gün Sonunda Kazanç
10 bin 938 TL
15 bin 1.406 TL
25 bin 2.344 TL
40 bin 3.751 TL
50 bin 4.689 TL
100 bin 9.379 TL
150 bin 14.069 TL
200 bin 18.759 TL

 

Diğer Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank üzerinden 400 güne kadar mevduat hesabı açabilirsiniz. Bu açacağınız faiz oranı ile hoş geldin kampanyasından yararlanırsanız faiz işletiminiz hep aynı kalacaktır. Bu bankadan açılan mevduat ürünlerinde istediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilir ve ya ekstradan para yatırdığınızda anında para kazanabilirsiniz. Bu mevduat ürünlerinden yararlanmak için banka şubelerine gidip başvuru yaparsanız düşük faizli mevduat ürünü sahibi olamayabilirsiniz. Banka şubelerinden genelde daha düşük faiz uygulaması uygulanmaktadır. Sitemizde yer alan diğer bankalarında mevduat kampanyalarına bakabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir