MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma (4440444)

Yapı Kredi bankası son zamanlarda yaptıkları kredi ve kredi kartı kampanyalarıyla birçok müşterinin tercih ettiği bankalardan bir tanesi olmuştur. Özellikle kredi kartı olan World Kart Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartları arasında ilk 3 sırada gösterilmektedir. Müşterileri çoğalan bu bankada bankacılık işlemlerinizi yapabilmeniz için size birçok seçenek sunulmaktadır. Tüm bankacılık işlemlerinizi müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapabilirsiniz. Yalnız müşterilerin en çok sıkıldığı durumlardan bir tanesi de direk müşteri hizmetlerine bağlanamamaktır. Müşteriler menülerde kaybolmadan bir an önce temsilci ile görüşmek istiyorlardır. Sizde Yapı kredi bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak temsilciye direk bağlanma yapabilirsiniz.

Temsilciye Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankası 1944 yılında vatandaşları ev sahibi yapmak için kredi veren bir banka olarak kurulmuştur. Günümüze gelesiye kadar birçok kredi ürünü ve bankacılık işlemleriyle en çok tercih edilen bankalar arasına girmiştir. Vizyonu ve kalitesiyle vatandaşların tercih ettiği bu banka ile tüm bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden yapabilirsiniz.

Özellikle internet şubesi ve mobil bankacılıkta yaptığı işlemleri geliştirerek müşterilerine daha hızlı hizmet veren Yapı Kredi bankası, banka ATM’lerini kullanarak da birçok bankacılık işlemini yapabileceğinizi söylemektedir. Özellikle telefon başında beklemeden işlemlerinizi yapmak için internet şubesi ve ya mobil bankacılığı önerebiliriz. Çünkü burada yapacağınız işlemler hem hızlı olacak hem de komisyonlu işlemlerde düşük komisyon ödeme fırsatı sunacaktır. Özellikle yaptığınız EFT işlemlerinde müşteri temsilcisinden yaparsanız asgari 50 TL, internet şubesinden yaparsanız en fazla 5 TL ödeme yapacaksınız. Bu yüzden size internet bankacılığı ve mobil bankacılığı önerebiliriz. Ama yine de Yapı Kredi bankası müşteri hizmetlerinden bankacılık işlemi yapmak ve müşteri temsilcine direk bağlanma yapmak istiyorsanız bazı yöntemleri uygulamanız gerekmektedir.

Öncelikle yapı kredi müşteri hizmetleri numarası 444 0 444 ve ya 0850 222 0 444’ü arıyoruz. Aradığınızda sizi sesli komut karşılayacaktır. Eğer kayıtlı telefondan aramıyorsanız TC Kimlik numaranız ve ya Hesap numaranızı girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra telesekreter size menüleri saymaya başlayacaktır. Bu menüleri dinlemeden önce ‘’2’’ daha sonra çıkan menüde de ‘’0’’ tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi 2 tuşa basarak (2-0) direk müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Eğer müşteri temsilciliğinde yoğunluk yoksa anında görüşmeye başlayabilirsiniz. Eğer yoğunluk varsa kısa süre bekleyebilirsiniz. Bu şekilde hiçbir şekilde menülerde kaybolmadan hızlıca temsilciye bağlanmış olacaksınız.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kayıp kart, çalıntı kart ve ya şüpheli işlemleriniz için müşteri numarasını aradığınızda hemen ‘’0’’ tuşuna basarak gerekli personele bağlanabilirsiniz. Eğer şüpheli bir durumla karşılaşırsanız hemen müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı iptal ettirip yeni bir kart çıkartabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarasından EFT ve HAVALE işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı başvurularınızı da müşteri hizmetleri numarasından yapılabilmektedir. Eğer banka müşterisiyseniz yaptığınız kredi başvurusu onaylanırsa hiç bankaya gitmeden kredinizi hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra

  • Kredi kartı başvurusu ve kredi başvurusu yaptıysanız durumu hakkında bilgi almak için 1 tuşuna basın
  • Yatırım ürünleri ve banka faiz oranları hakkında bilgi almak için 2 tuşuna basın
  • Kredi Başvurusu yapmak ve yaptığınız başvurunun durumunu öğrenmek için 3 tuşuna basın
  • Banka kampanyaları hakkında bilgi almak için ve bu kampanyalara başvurmak için 4 tuşuna basın
  • Ön Ödemeli kart işlemleriniz için 5 tuşuna basın
  • Bireysel emeklilik başvuru ve ya iptali için 6 tuşuna basın

Eğer diğer bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Müşteri hizmetlerini arayarak yapmak istiyorsanız yukarı da yazılan bilgiler dahilinde direk bağlanma yapabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Yukarı da verilen numaraları menü çıkınca direk basarak giriş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu